
Ми у соціальних мережах

У ЗПШ "Мрія" функціонує укриття, рекомендоване для використання ( АКТ від 05.11.2024р.) та внесене до фонду захисних споруд м.Запоріжжя.
Місткість - 35 осіб.
Є запасний вихід - обладнані сходи.
Виховна робота
Виховна робота закладу здійснюється в контексті громадянської і загальнолюдської культури, ґрунтується на свободі вибору мети життєдіяльності та поєднує інтереси особистості, суспільства і держави.
Пріоритетні напрямки виховної роботи:
Національно-патріотичне виховання: формування патріотичних почуттів; формування рис громадянина України; формування національної свідомості і людської гідності.
Громадянсько-правове виховання: прищеплення поваги до Конституції України, її державних символів, знання та дотримання законів; виховання і підготовка здобувачів освіти до життя і діяльності в правовій, демократичній державі на основі європейського курсу.
Морально-етичне виховання: оволодіння нормами і правилами моральної поведінки, формування почуттів та переконань, вироблення умінь і навичок адекватної поведінки у процесі суспільних відносин.
Художньо-естетичне виховання: виховання у здобувачів освіти естетичних поглядів, смаків, які ґрунтуються на народній естетиці; розвиток умінь власноруч примножувати культурно-мистецьке надбання народу; формування попиту в отриманні знань про національну самобутність українців.
Інтелектуально-духовне виховання: розвиток пізнавального інтересу, творчої активності, критичного мислення, виховання потреби самостійно здобувати знання впродовж життя та готовність до їх застосування.
Трудове виховання: формування ціннісного ставлення до суспільно корисної праці, безкорисливе відношення до доброчинних справ (волонтерство), усвідомлення необхідність поєднання суспільних та особистих інтересів.
Екологічне виховання: виховання екологічної культури особистості, свідомого дотримання норм поведінки в природі та дбайливого ставлення до довкілля як до національного багатства.
Фізичне виховання та утвердження здорового способу життя: формування засад здорового способу життя, зокрема звичок здорового харчування, фізичної активності, безпечної комунікації. Забезпечення повноцінного розвитку дітей, збереження і зміцнення їх фізичного та ментального здоров’я.